پرستارکودک

پرستار کودک

پرستارکودک

بچه ها عاشق بازی کردن با غذا هستند و قبول این مسئله برای اغلب مادران، بسیار دشوار است. هم زدن غذا و به هم ریختن آن، راه بسیار مهمی برای کشف دنیای مادی است.  ولی کن با این دنیا پرستارکودک اشنایی کامل دارد .کودکان با برانگیختن مادران و  پرستار خود سربه سر آنها گذاشتن،

پرستارکودک

درباره دنیای روابط، چیزهای مهمی یاد میگیرند .بد نیست که مادرها در این تفریح شریک شوند، ولی حتما باید محدودیت های ضروری را برای کودک شان قائل شوند، از جمله اینکه به او گوشزد کنند که: تو میتوانی پوره سیب زمینی ات را از داخل بشقاب برداری.

پرستار کوک  – تغذیه کودک

ولی اگر آن را پرتاب کنی از غذا خبری نیست. اگر شما و فرزند تان در کنار هم احساس دلپذیری داشته باشید، تغذیه کودک هم خوب پیش میرود، اما اگر هنگام غذا خوردن، به طور دائم عصبی ،نگران یا خشمگین شوید، بهتر است که در وضعیت خود تغییری را به وجود آورید.

پرستار کوک  - تغذیه کودک

بهترین کار این است که با پزشک فرزند تان صحبت کنید و یا اگر پرستار کودک در منزل دارید به او تاکید کنید که هنگام

تغذیه کودک حوصله کافی را به خرج دهد.

در حدود نه ماهگی کودک نشانه هایی از استقلال را به هنگام غذا خوردن نشان میدهد.او میخواهد خودش قاشق را نگه دارد و اگر بخواهید قاشق را به دهانش بگذارید، سرش را بر میگرداند.ا ین رفتار، غالبا نخستین نشانه پدید آمدن و رشد اراده در کودک است که در سالهای آتی قوت بیشتری پیدا میکند.

پرستارکودک

یک از راههای مدیریت تغذیه با قاشق این است که قاشقی را به دست کودک بدهید تا هر جور که دلش میخواهد غذا بخورد و در این فاصله، خودتان با قاشق به او غذا بدهید.

*چگونه یک پرستار کودک انتخاب کنیم؟

برای این کار از شرکتها و مراکز ارائه خدمات پرستاری معتبر در منزل کمک بگیرید و سوابق کاری پرستار کودک خود را مورد بررسی قرار دهید و عدم سوء پیشینه و اعتیاد پرستار را مورد بررسی قرار دهید. پس از جلسه و  مصاحبه حضوری در صورت تأیید چندروز کاری آزمایشی را بزای بررسی و مشاهده عملکرد پرستار جدید در نظر بگیرید.

مواردی که قبل از استخدام پرستار باید بدانید:

 • چه سنی و چه شرایطی برای فرزند شما مناسب است؟
 • ساعاتی که به مراقب پرستار نیاز دارید.
 • هزینه پرداخت را پیش بینی کنیم.
 • شرایط کودک خود ر ا در نظر بگیرید.

چگونه کودک خود را برای پذیرش پرستار آماده کنیم؟

 • چند هفته قبل از اینکه کودک را کاملاً از خود جدا کنیم برنامه ریزی شود که به تدریج کودک در حضور والدین با شرایط جدید آشنا شود.
 • هماهنگی کودک با این موضوع در ابتداء سخت است و این موضوع مستلزم زمان است تا کودک به وضعیت جدید و پزستار خود عادت کند.
 • هر روز در مورد اتفاقات روز و  تجربه کودک با ایشان صحبت کنید.
چگونه با مراقب یا پرستار خود رابطه خوبی برقرار کنیم؟
 • مشکلات کودک خودتان را با مراقبت او در میان بگذارید. مثلاً کودک شما خوب نمی خوابد، خوب غذا نمی خورد یا رفتار پرخاشگرانه از خود بروز می دهد و عواملی که باعث استرس یا نگرانی کودک می شود را به پرستار توضیح دهید.
وظایف پرستار کودک
 • مسئولیت پذیر بودن
 • مرتب و باحوصله بودن در کار خود
 • حساس و محتاط بودن در مراقبت از کودک.
 • همراه و یاور بودن پرستار در همراهی کردن کودک در مراجعه به کنترل های پزشکی، مسافرت، کمک به نظافت منزل و …

پرستار کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشئد؟

 • در مورد اصول تربیتی و مراقبتی کودک با توجه به سن او اطلاعات کافی داشته باشد. با کودک رابطه صمیمانه برقرار کند. فعال و پرانرژی بوده و کودک را با فعالیتهای فیزیکی هیجان انگیز سرگرم کند. به رژیم و غذاهای کودک توجه خاصی داشته باشد.

شرایط کاری پرستار کودک چگونه تعیین می شود؟

 • شرایط کاری پرستارکودک با توجه به شرایط خانواده تعیین خواهد شد به صورت نیمه وقت، تمام وقت انجام امور منزل، انجام امور مربوط به کودک مانند استحمام، غذا دادن، داروهای مرتبط

زمان کاری پرستار با توجه به برنامه و شرایط خانواده تعیین می گردد، که می بایستی قبل از عقد قرارداد  روزهای کاری پرستارکودک، زمان شروع و اتمام کار مشخص گردد و اما خانواده می تواند با هماهنگی قبلی برای روزهای تعطیل، مسافرتها و یا تغییر شروع و خاتمه ساعت کار پرستار در برخی از روزها با پرستارکودک هماهنگی لازم بعمل آید.

 

پرستارکودک

اعزام پرستار کودک

شرکتِ پرنیان سلامت طراوت گستر  با عزام  پرستارکودک در منزل را با کیفیت بالا و مناسب به شما خانواده های محترم و به کودکان در همه سنین از نوزادی تا نوجوانی ارائه می دهد. خدمات ما با توجه به نیاز شما کوتاه مدت و طولانی مدت می باشد. روزانه تا مراقبت 24 ساعته در منزل.

ما می  دانیم پرستار کودک در منزل به مهارت و تجربه خاصی نیاز دارد. شرکت ما با به کارگیری از پرستاران مجرب و با ایجاد روابط حرفه ای و دلسوزانه با فرزند شما آماده سرویس دهی به خانواده های محترم می باشد.

مزیت پرستارکودک

خانواده های محترم می توانند از دریافت بهترین مراقبت های ممکن در محیط امن خانه اطمینان حاصل نمایند.

 • با وجود پرستارکودگ در منزل و کاهش پذیرش در بیمارستان و تماس غیرحضوری پزشکان به مراتب کمتر خواهد شد.
 • بهبود کیفیت زندگی

خدمات جامع پرستاری کودک در منزل شامل موارد زیر است:

کودکانی که دارای بیماریهای مزمن معلولیتی هستند پرسنل پرستار شرکتِ پرنیان سلامت طراوت گستر آماده ارائه خدمات به این عزیزان نیز می باشد.

هر نوع مراقبت و پرستارکودک در منزل که شما نیاز داشته باشید، چه به صورت موقت یا دائمی این شرکت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

مراقبت فرجه ای یا کوتاه مدت از کودکان

شما چه به صورت تمام وقت یا نیمه وقت نیاز به خدمات پرستارکودک دارید تیم مراقبتی ما با توجه به نیازهای فرزند عزیز شما بهترین مراقبتهای شخصی ممکن را دریافت می کنید.

خدمات پرستار کودک در منزل به صورت کوتاه مدت، شامل خدمات مراقبتی حرفه ای و شایسته توسط پرستاران آموزش دیده به کودکان شما در محیط آرام و با آسایش در منزل ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد که با اطمینان خاطر از این نکته که فرزند عزیز شما توسط پرستاران متخصص و قابل اعتماد و با کیفیتی که نیازهای کودکان شما را درک می کنند اطمینان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

کد امنیتی: *

برچسب ها: