پرستار نوزاد

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرستار نوزاد

پرستار نوزاد ، مراقب نوزاد ، هزینه و دستمزد پرستار نوزاد در منزل

کودک شما بزرگترین هدیه ای است که در تمام عمرتان دریافت می کنید.استخدام پرستار نوزاد ، پرستار نوزاد – هزینه پرستار نوزاد ، مراقب نوزاد ، می توانند شما را در نگهداری نوزاد همیاری نمایند.

از لحظه ای که شما برای اولین بار این معجزه ی زندگی را در دستانتان نگاه می دارید،دنیای شما وسیع تر و غنی تر میشود.

شما سیلی از احساسات را تجربه می کنید،برخی از این احساسات شور و شعف و برخی دیگرسردر گمی در این مورد هستند که آیا می توانید نیاز های نوزاد را برآورده سازید یا خیر. تصور این احساسات قبل ازتولد فرزندتان بسیار مشکل است. احساساتی که بدون داشتن فرزند، قابل تجربه نیستند.

در جوامع امروزی با توجه به این امر که والدین درگیر مشاغل گوناگون هستند،تمرکز صد در صدی روی فرزند بسیار سخت و طاقت فرسا است.

در این شرایط وجود یک مراقب نوزاد با تجربه و دلسوز می تواند کمک شایانی در برآورده شدن نیاز های نوزادتان باشد.

مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

نگهداری نوزاد در منزل می تواند با تکیه بر تجربیات و دانش خود خلاء والدین در زمانی که مشغول کار های روزمره بیرون از منزل هستند را برآورده سازد.

همچنین در خانواده هایی که برای اولین بار به این موهبت دست پیدا کرده اند، وجود پرستار نوزاد از بدو تولد نوزاد می تواند برای مادر در ایفای نقش مادری به عنوان یک همدم و مراقب و نگهدار با تجربه کمک به سزایی داشته باشد.

مراقبت از نوزاد در بدو تولد می تواند تا حد بسیار بالایی از استرس های یک مادر در رسیدگی به نوزاد تازه متولد شده کم کند.

اطلاع از هزینه پرستار نوزاد در منزل

هدیه های کودکان به شما

 • عشق بی دریغ
 • اعتماد کامل
 • شوق اکتشاف
 • قله های احساسات

هدایائی که شما به کودکانتان می دهید

 • عشق بدون شرط
 • اعتماد به نفس
 • ارزش ها و سنت ها
 • لذت در زندگی
 • سلامتی خوب
 • ایمن کردن محیط

مرکز پرستاری پرنیان با در اختیار داشتن  پرسنل نگهداری نوزاد در منزل و پرستار نوزاد درصدد است که والدین گرامی را در راه پر فراز و نشیب تربیت و نگهداری نوزادان و کودکان دلبندتان همراهی و همیاری نماید.

این مرکز با توجه به داشتن دانش به روز نگهداری نوزاد در منزل و پرستاری نوزاد در منزل و سوابق درخشان می تواند از بدو تولد کودک شما عزیزان را همراهی نماید.

جهت اطلاع از هزینه پرستار نوزاد و مشاوره در مورد دستمزد پرستار نوزاد با مرکز پرستار پرنیان تماس حاصل نمایید.

پرستار نوزاد

موسسه رسمی دارای مجوز 

مؤسسه مشاوره و خدمات پرستاری پرنیان سلامت طراوت گستر در منزل دارای مجوز لازم می باشد که این مجوز تحت نظارت بوده و با سعی و گوشش بر این اساس است که بهترین سرویس را به عزیزان در منزل ارائه دهد.

پرستار نوزاد

پرستاران آموزش دیده وجرب و حرفه ای

پرستاران این شرکت آموزشهای لازم ر ا در خصوص مراقبت و نگهداری، پرستاری از کودک و نوزاد را دیده اند و به کار خود آشنائی کامل و سابقه لازم را دارند.

پرستار نوزاد

خدمات با کیفیت و تخصصی

پرستاران این مجموعه کسانی هستند که نه از روی وظیفه بلکه با عشق و محبت با نوزاد و کودکان شما عزیزان ارتباط عاطفی برقرار کرده و عاشق کودکان هستند.

پرستار نوزاد

خدمات پرستاری روزانه ـ شبانه روزی ـ ساعتی

شما حق انتخاب این را دارید که با توجه به شرایط و نیاز خود از پرستاران کودک شرکت پرنیان طراوت سلامت گستر به صورت روزانه ـ شبانه روزی  و حتی به صورت ساعتی استفاده نمایید.

پرستار نوزاد

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما

تمامی دستمزد پرستارهای این مجموعه بر اساس تعرفه مجاز و به صورت توافق طرفین متناسب با بودجه خانواده ها تنظیم و مشخص میگردد

پرستار نوزاد

نظارت مستمر بر روند انجام کار

برای افزایش سطح کیفی خدمات و جلب رضایت خانواده های محترم عملکرد کارکنان و تیم پرستاری و مراقبتی این شرکت به صورت مستمر نظارت و مورد بررسی قرار می گیرد.

پرستار نوزاد

پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته

یکی از وظایف این شرکت دادن مشاوره به مشتریان عزیز می باشد که به صورت 24 ساعته در طول هفته آماده ارائه مشاوره های لازم و پشتیبانی میباشد.

خدمات پرستاری پرنیان

تهران-خیابان ستارخان-خیابان صحرایی-میدان صحرایی مجتمع پارسیان طبقه بالا پلاک 21/107

021-44380172    021-44380895

0912-5461729    0912-4622596