پرستارکودک

پرستار کودک

پرستارکودک

بچه ها عاشق بازی کردن با غذا هستند و قبول این مسئله برای اغلب مادران، بسیار دشوار است. هم زدن غذا و به هم ریختن آن، راه بسیار مهمی برای کشف دنیای مادی است.  ولی کن با این دنیا پرستار کودک اشنایی کامل دارد .کودکان با برانگیختن مادران و  پرستار خود سربه سر آنها گذاشتن،

پرستارکودکدرباره دنیای روابط، چیزهای مهمی یاد میگیرند .بد نیست که مادرها در این تفریح شریک شوند، ولی حتما باید محدودیت های ضروری را برای کودک شان قائل شوند، از جمله اینکه به او گوشزد کنند که: تو میتوانی پوره سیب زمینی ات را از داخل بشقاب برداری.

پرستار کوک  – تغذیه کودک

ولی اگر آن را پرتاب کنی از غذا خبری نیست. اگر شما و فرزند تان در کنار هم احساس دلپذیری داشته باشید، تغذیه کودک هم خوب پیش میرود، اما اگر هنگام غذا خوردن، به طور دائم عصبی ،نگران یا خشمگین شوید، بهتر است که در وضعیت خود تغییری را به وجود آورید.

پرستار کوک  - تغذیه کودکبهترین کار این است که با پزشک فرزند تان صحبت کنید و یا اگر پرستار کودک در منزل دارید به او تاکید کنید که هنگام

تغذیه کودک حوصله کافی را به خرج دهد.

در حدود نه ماهگی کودک نشانه هایی از استقلال را به هنگام غذا خوردن نشان میدهد.او میخواهد خودش قاشق را نگه دارد و اگر بخواهید قاشق را به دهانش بگذارید، سرش را بر میگرداند.ا ین رفتار، غالبا نخستین نشانه پدید آمدن و رشد اراده در کودک است که در سالهای آتی قوت بیشتری پیدا میکند.

پرستارکودکیک از راههای مدیریت تغذیه با قاشق این است که قاشقی را به دست کودک بدهید تا هر جور که دلش میخواهد غذا بخورد و در این فاصله، خودتان با قاشق به او غذا بدهید.

پرستار کودک در منزل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

کد امنیتی: *

برچسب ها: