درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره مرکز پرستاری پرنیان:

خدمات پرستاری پرنیان با تغیین اهداف کاری در زمینه های اعزام نیروی پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان و آموزش نیروها در این زمینه هاو بررسی عوامل افت خدمات رسانی و رفع این نوع مشکلات، سعی در بهبود کیفیت زندگی خانواده ها و بالا بردن سطح سلامت در جامعه دارد.

پرنیان

مرکزی تایید شده و قابل اعتماد برای دریافت خدمات پرستاری مراقبتی و بالینی در منزل هستیم، ما میتوانیم نیازهای کودکان و سالمندان شما را بر آورده کنیم.

در صورت نیاز و درخواست شما کارشناسان پرنیان به خانه ی شما می آیند،با شما و کودکتان یا سالمندتان دیدار میکنیم و با بررسی نیاز هایتان تمام تلاش خود را به کار میگیریم.

مرکز پرستاری پرنیان

با دارا بودن پرستارانی تخصصی در زمینه های آموزش و تربیت کودکان با زبان های انگلیسی، فرانسه و عربی برای خانواده هایی که میخواهند کودکشان موفق تر باشد در آینده میتواند به شما کمک شایانی نماید.

اهداف پرنیان

یکی از اهداف ما حل قسمتی از مشکلات خانواده ها و با نظارت و پشتیبانی 24 ساعته تخصصی و حرفه ای می باشد.

رفع تنش های روحی و روانی سالمندان،کودکان و بیماران و نگهداری و مراقبت از این عزیزان در منزل خودشان کمک به آموزش و تربیت هر چه بهتر کودکانپایین آوردن هزینه های خانواده ها با ارائه خدمات این مرکز و …موسسه پرستاری پرنیان

شرح از خدمات قابل ارئه در مرکز پرستاری پرنیان:

 

اعزام نیروی پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل و بیمارستان

اعزام نیرو جهت انجام امورات منزل )خدمه منزل(

اعزام کارشناس دیابت جهت بیماران دیابتی به صورت رایگان

خدمات پرستاری پرنیان

به صورت شبانه روزی آماده ارئه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد

پرستار در منزل با پرنیان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز پرستاری تماس حاصل فرمایید