تدریس مجازی پرستار برای دانش آموزان و کودکان

 

تدریس مجازی پرستار برای دانش آموزان و کودکان

این روزها با توجه به شرایط کنونی کشور کرونا٬و شیوع ویرو دانش آموزان به صورت مجازی و اینترنتی مشغول به تحصیل هستند.با وجود اینکه در بسیاری از کشورها٬این شیوه آموزش و تدریس مجازی٬ قبل از شیوع کرونا وجود داشته و همینطور طرفداران خاص خود را دارد چه به صورت تک متد (یعنی فقط به صورت مجازی) و چه در کنار آموزش حضوری ٬ اما در کشور ما از موقع شروع این روش٬ مشکلات و چالش هایی را برای دانش آموزان و والدین آنها رقم زده است.

آموزش مجازی در کنار مزایایی که دارد اما معایبی نیز دارد که والدین دانش آموزان را نگران کرده ٬ علاوه بر مشکلاتی چون کم تحرکی و تنبلی و اسیبی که به چشم های دانش آموزان وارد میشود٬ اکثر والدین کودکان این نگرانی ها را دارند که: در سیستم اموزش مجازی٬فرزندشان درس و کلاس را به طور جدی مطالعه و دنبال نمیکند و به دنبال آموزش مجازی٬ فرزندشان به استفاده بیش از حد از موبایل و کامپیوتر عادت کرده و همه ی استفاده فرزندشان برای درس و مدرسه نیست!

تمامی این نگرانی ها برای والدین و بزرگترها به جا و طبیعی است زیرا زیرساخت و فرهنگ کشورمان در این باره خیلی مناسب نبوده و دانش آموزان به این سیستم در حالت عادی عادت نداشته اند و آگاهی ها و اطلاع رسانی ها در این باره زیاد مناسب نبوده است.

با توجه به این که اکثر والدین به دلایل متعددی از جمله شاغل بودن٬ داشتن فرزند کوچکتر و …. قادر نیستند تا کنترل و پیگیری لازم را روی نحوه اموزش فرزندشان داشته باشند٬  در این صورت وجود یک سیستم اموزش مجازی سیستم اموزش مجازی سیستم اموزش مجازی  پرستاردر منزل میتواند بهترین گزینه باشد. تا در محیط امن منزل خودتان مطمئن شوید سیستم اموزش مجازی برای فرزندتان کاملا کارا و مناسب و کنترل شده است و در جهت درستی پیش میرود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

کد امنیتی: *

مطلب بعدی
خواب در سالمدان
مطلب قبلی
تغذیه سالمندان